Partnerzy eventis.pl
Partnerzy

Praca.pl jest ogólnopolskim portalem pracy, prezentującym oferty pracy z kraju i z zagranicy. Co miesiąc odwiedza nas ponad 600 tysięcy użytkowników. Dzięki temu z powodzeniem pomagamy znaleźć pracę w kraju i zagranicą kandydatom a także - pomagamy znaleźć pracowników pracodawcom.

 

Serwis prawo-pracy.pl ma za zadanie upowszechnianie podstawowych informacji prawnych w przystępnej formie dla pracowników i pracodawców. Na stronie: artykuły, aktualności prawne, praktyczne poradniki w formacie PDF oraz największe w Polsce Forum z zakresu prawa pracy.

 

Wydawnictwo BL wydaje książki z zakresu wspierania sprzedaży, marketingu, ekonomii, prawa pracy i podatków. Korzystają z nich z powodzeniem firmy szkoleniowe, przedsiębiorcy, osoby zakładające własną działalność gospodarczą, kierownicy marketingu, sprzedaży, zakupu, zasobów ludzkich oraz handlowcy i pracownicy księgowi. Wszystkie nasze poradniki są napisane zgodnie z zasadą TRUDNE SPRAWY W PROSTY SPOSÓB – prosty język, przejrzysta struktura i praktyczne przykłady ułatwiają zrozumienie trudniejszych zagadnień. Zapraszamy!

 

Portal medialine, kreatywne wizje reklamy, to nowa, interaktywna płaszczyzna komunikacji internetowej dla środowiska reklamy i marketingu. Medialine.pl zawiera największą w Polsce teledresową bazę usług marketingowo-reklamowych oraz forum wymiany informacji i wiedzy na temat reklamy i marketingu.

Podmioty i osoby działające w reklamie i marketingu oraz świadczące usługi mają w medialine możliwość prezentacji własnych ofert i poszukiwania potencjalnych odbiorców. Portal rejestruje wszelkie nowości i trendy w branży marketingowej, umożliwia przegląd i ocenę ofert oraz wyszukiwanie właściwych dostawców, partnerów i rozwiązań.

 

MBA Portal to idea serwisu branżowego o studiach Master of Business Administration. Naszym celem jest zbudowanie społeczności absolwentów i uczestników studiów MBA w Polsce. Pragniemy stać się platformą wymiany doświadczeń, uwag i obserwacji o studiach Master of Business Administration. Rynek studiów MBA zaczyna rosnąć, pojawiają się nowe programy, które zyskują uznanie słuchaczy. Jednakże często studia te są traktowane jako studia podyplomowe. Chcemy to zmienić oddając do Państwa rąk serwis tylko o studiach MBA.

 

Portal www.spedycje.pl powstał głównie dla Tych, którzy nie wyobrażają sobie prowadzenia biznesu bez dostępu do informacji. Interesuje Cię sektor spedycyjno-logistyczny czy gospodarka? To www.spedycyje.pl jest portalem dla Ciebie! Znajdziesz tu: aktualne wydarzenia i przegląd prasy; badania rynkowe i fachowe słowniki pojęć oraz kalendarium targów, szkoleń i konferencji skierowanych do sektora TSL. Każda firma może się zaprezentować w bazie danych i poszukać partnerów do współpracy.

 

Firma Pharmaservice.pl skupia się na dwóch obszarach działalności: 1. Internetowy serwis ogłoszeniowy www.pharmaservice.pl, umożliwiający Pracodawcom oraz agencjom pośrednictwa pracy zamieszczanie ofert pracy na dowolne stanowisko w firmach branży farmaceutycznej, sprzętu medycznego oraz dla farmaceutów. Wąska specjalizacja serwisu zapewnia Pradodawcom szybkie dotarcie z ofertą do wyselekcjonowanej grupy Kandydatów. 2. Usługi rekrutacyjne - specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych na stanowiska Przedstawiciel Medyczny, Przedstawiciel Farmaceutyczny, Farmaceuta. Dzięki bardzo wąskiej specjalizacji naszej działalności oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży farmaceutycznej, doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy narzędzia pracy na potrzeby konkretnego projektu rekrutacyjnego. Posiadamy własną obszerną bazę Kandydatów oraz szerokie kontakty biznesowe. Pozwala to nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie, na które udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

 
mediaNews

mediaNews.com.pl to jeden z największych i najstarszych polskich portali medialnych - informacyjnych poświęcony telewizji cyfrowej, prasie, radiu, reklamie, telewizji, internetowi, public relations oraz wszystkim aktualnym sprawom związanych z polskimi mediami. Wszystkie informacje aktualizowane są kilkanaście razy dziennie, dzięki temu mają do dyspozycji Państwo wiadomości sprawdzone i na bieżąco przez cały czas. Portal medialny mediaNews istnieje od lipca 1999 roku.

 

 

Zachodni Portal Biznesowy      
       

eventis.pl to nowoczesny serwis internetowy skierowany do odbiorców biznesowych - przede wszystkim kadry zarządzającej i menedżerskiej działających w Polsce przedsiębiorstw.

Serdecznie zapraszamy do współpracy promocyjnej wszystkie serwisy internetowe, jak też media tradycyjne o podobnym do eventis.pl profilu odbiorców. Naszym Partnerom oferujemy ciekawe możliwości wzajemnego promomowania prowadzonej działalności biznesowej.

Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem szczegółowych informacji dotyczących współpracy z Partnerami zachęcamy do kontaktu z naszym biurem poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie http://www.szkolenia.eventis.pl/kontakt.


Newsletter